Kółka Rolnicze sa członkiem Komitetu Zawodowych Organizacji Rolniczych przy UE (COPA) oraz Generalnej Konfederacji Spółdzielni Rolniczych przy UE (COGECA)

Kółka Rolnicze sa członkiem WFO

Centralne Targi Rolnicze 2016 z udziałem Prezesa Serafina

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa Warsaw Ptak Expo z udziałem Prezesa KZRKiOR Władysława Serafina dotycząca Centralnych Targów Rolniczych 2016 w dniach 25-27 listopada 2016.

Prezes Serafin podczas konferencji zaprosił do udziału w CTR 2016, gdzie będą odbywały się uroczystości związane z jubileuszem 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich, czyli X Ogólnopolska Prezentacja Stołów Wigilijnych oraz Bożonarodzeniowa Prezentacja Pieśni, Tańca i Kultury Wiejskiej przygotowane przez zespoły KGW z terenu całego kraju.

W Centralnych Targach Rolniczych 2016 weźmie udział 300 wystawców. Organizator spodziewa się 40–50 tys. odwiedzających. Wydarzenie jest skierowane nie tylko do producentów rolno-spożywczych, ale również do szerokiej publiczności.

Strona używa plików COOKIES. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do COOKIES w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć przycisk