Kółka Rolnicze sa członkiem Komitetu Zawodowych Organizacji Rolniczych przy UE (COPA) oraz Generalnej Konfederacji Spółdzielni Rolniczych przy UE (COGECA)

Kółka Rolnicze sa członkiem WFO

Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie nadużyć i łamania prawa przez "grupę działaczy".

KOMUNIKAT KZRKiOR

W dniu 19 czerwca 2017 roku rozpoczęły się przesłuchania na wniosek Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry w wyniku złożonego zawiadomienia do prokuratury przez Prezesa Krajowego Związku Rolników. Kółek i Organizacji Rolniczych - Władysława Serafina.

Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie nadużyć i łamania prawa, prób wdzierania się siłą do biura,  bezprawnego posługiwania się pieczęciami Związku, jak również wprowadzania w błąd działaczy Kółek Rolniczych i Kół Gospodyń Wiejskich poprzez kolportowanie z nieprawdziwego adresu biura, adresu mailowego jak również nieprawdziwego numeru telefonu.

Prokuratura prowadzi postępowanie przeciwko następującym osobom:

1.       Irena Frąszczak  

2.       Bogusława Włodarczyka,

3.       Włodzimierz Wiertek,

4.       Wiesław Domian,

5.       Krzysztof Banasiak,

6.       Maria Łakoma,

7.       Henryk Sobczak,

8.       Jacek Bogusławski

9.       Jan Grygieńć

Prezes KZRKiOR Władysław Serafin na polecenie prokuratury został przesłuchany w wyżej wymienionych sprawach w dniu 19 czerwca 2017 roku.

Strona używa plików COOKIES. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do COOKIES w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć przycisk