Kółka Rolnicze sa członkiem Komitetu Zawodowych Organizacji Rolniczych przy UE (COPA) oraz Generalnej Konfederacji Spółdzielni Rolniczych przy UE (COGECA)

Kółka Rolnicze sa członkiem WFO

Życie Prezesa KZRKiOR Władysława Serafina zagrożone!

W czwartek (10.08.2017r.) rano w Areszcie Śledczym Warszawa – Białołęka popełnił samobójstwo współosadzony z Prezesem KZRKiOR Władysławem Serafinem były Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sosnowcu Marcin K.

Jest to wstrząsająca informacja, która powinna znaleźć światło dzienne, aby każdy wiedział co przeżywa w tym momencie Nasz Prezes. Jest w złym stanie psychicznym i powinniśmy go jak najmocniej wspierać. Jaką mamy pewność, że Nasz Prezes jest bezpieczny, skoro w monitorowanej przez 24h/dobę celi doszło do samobójstwa? Czy Minister Sprawiedliwości nie powinien się wytłumaczyć?

Prezes Serafin był zaszczuwany, oczerniany i kłamliwie oskarżany przez „grupę działaczy”, a od ponad pięciu miesięcy jest przetrzymywany w areszcie na podstawie bezzasadnych zarzutów. Niech Ci, którzy się do tego przyczynili wiedzą jakie są konsekwencje ich haniebnych czynów.

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

„Zło zwycięża, gdy dobrzy ludzie nic nie robią.”

 

Biuro Prasowe KZRKiOR

Strona używa plików COOKIES. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do COOKIES w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć przycisk