Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Mam  ogromną przyjemność poinformować, iż po dłuższej przerwie wracamy z programem „ Kółkowy Rabat”

W ramach programu otrzymacie Państwo możliwość zakupu na niezwykle preferencyjnych warunkach towarów i usług przydatnych w Waszych codziennych rolniczych obowiązkach.

Na początek coś zupełnie wyjątkowego! Legendarna marka opon do ciągników i maszyn rolniczych Vredestein. Opony Vredestein to absolutne premium i najwyższa jakość, które dzięki naszemu programowi mają bardzo przystępną cenę.

Kupony rabatowe będą dostępne w wojewódzkich i regionalnych Związkach W/RZRKiOR – https://kolkarolnicze.pl/nasze-struktury/ . Zakupy można realizować na podstawie  kuponów z dostawą na miejsce.

Polski przedstawiciel producenta udostępnił  dedykowany adres email oraz telefon, pod którym można na podstawie kuponu realizować zamówienia oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące akcji. Tel.+48 734 482 671 e-mail: rolnicze@almotwheels.com. Informacje produktowe pod linkiem Opony rolnicze – Almot Wheels

Koordynator  projektu KZRKiOR koordynuje Pan Łukasz Dobosz : tel. + 48 519 188 807 e-mail: lukidobi3@gmail.com

Kontakt do KZRKiOR : tel. +48 605 988 088 e-mail: biuro@kolkarolnicze.pl

Rolniku !

Zapraszamy do śledzenia naszych komunikatów, gdyż wkrótce ujawnimy więcej ofert od wiodących producentów i dostawców. Zachęcamy do skorzystania z tych wyjątkowych okazji.

W przypadku zainteresowania zakupem :

1.Zgłoś się do najbliższego Regionalnego  lub Wojewódzkiego związku Rolników w celu pobrania kuponu uprawniającego do specjalnej zniżki do zakupu wybranego kompletu opon na potrzeby Twojego gospodarstwa rolnego, jak również do celów osobistych.

2. Na stronie Opony rolnicze – Almot Wheels  z katalogu wybierz poszukiwany komplet opon dla Twojego sprzętu rolniczego używanego w gospodarstwie.

3. Po dokonaniu wyboru skontaktuj się z przedstawiciel producenta pod adresem mailowym rolnicze@almotwheels.com lub numerem telefonu +48 734 482 671.

4. Przedstawiciel po podaniu numeru kuponu lub przesłaniu na powyższych adres mailowy przekaże Tobie ofertę uwzgledniająca specjalny kółkowy rabat, który uczyni ten produkt dostępny tylko dla Ciebie w tej cenie. 5. Po uzgodnieniu warunków cenowych i zawarciu transakcji opony zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres

Serdeczne  pozdrowienia

Prezes KZRKiOR

Władysław Serafin